Beauty Bloom Artegerd “Mila”

Beauty Bloom Artegerd “Mila”

HJCH, HCH, HSCH, HGCH, HFTMCH

Születési idő: 2014. április 17.

(Casafelice Montadale – Artemis Bohemia Thalset)
Tenyésztő: Renáta Rokúsková (Csehország) – Artegerd kennel


day2-13-masolata day3-14-masolata


Egészség:

Csípődiszplázia (HD): A

CLAD (Canine Leukocyte Adhesion Deficiency – immunbetegség): Mentes (tesztelt)

Von Willebrand-kór (vérzékenység): Mentes (tesztelt)

PRA rcd 1 (Progresszív Retina Atróphia – szembetegség): Mentes (tesztelt)

PRA rcd 4 (Progresszív Retina Atróphia – szembetegség): Mentes (tesztelt)

CDM2 (Canine degenerative myelopathy type 2 – gerincvelő betegség): Mentes (tesztelt)


Eredmények:

2x Nagyon ígéretes 1
20x Kitűnő 1, 3x HPJ, 15x CAC, 1x CACA, 8x CACIB, 3xRes.CACIB, 10x HFGY, 11x BOB, 2xBOS
Klubgyőztes 2015, BEST IN SHOW 4

HUNGÁRIA JUNIOR CHAMPION
HUNGÁRIA CHAMPION
HUNGÁRIA SHOW CHAMPION
HUNGÁRIA GRAND CHAMPION
HUNGÁRIA FIELD TRIAL MUNKA CHAMPION

Munka:

2016. 10. 23. Field Trial Sződ, Szetter Klub Egyesület – 2. hely, nagyon jó (15/20 pont)
bírók: Komora Klára és Carlo de Rocchi
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

Nemzetközi munkavizsga

2017. 4. 2. Field Trial Sződ, Szetter Klub Egyesület – 1. hely, nagyon jó (15/20 pont)
bírók: Noveczky Katalin és Árvayné Komora Klára
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2017. 10. 8. Field Trial Apaj, Magyar Pointer Club – 1. hely, kitűnő (19/20 pont), CACT, CACIT
bírók: Berislav Pucar és Elvis Gospic
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2017. 10. 15. Field Trial Alattyán, Szetter Klub Egyesület – 1. hely, nagyon jó (14/20 pont)
bírók: Tóth István és Gergelyné Zeitler Ágnes
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2017. 11. 5. Field Trial Cegléd, Magyar Pointer Club – 2. hely, kitűnő (17/20 pont), Res. CACT
bírók: Verebély Fanni és Kiss Róbert
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2018. 3. 18. Field Trial CACIT Tiszanána, Magyarországi Drótszőrű Magyarvizsla Tenyésztők Egyesülete – páros: jó minősítés
bírók: Neven Ljubicic, Vito Mrden
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2018. 11. 3. Field Trial CACT Cegléd, Magyar Pointer Club – páros: 1. hely, nagyon jó (14 pont)
bírók: Verebély Fanni, Takács Eszter
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2018. 11. 4. Field Trial CACT Cegléd, Magyar Pointer Club – szóló: 1. hely, kitűnő (18 pont), CACT
bírók: Takács Eszter, Bakó Zsuzsa
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2019. 04. 01. Caccia Starne Szabadszállás,
Magyarországi Drótszőrű Magyarvizsla Tenyésztők Egyesülete és Pointer Sport Club Hungary
páros: Kitűnő 3.
bírók: Dejan Vasic, Dragomir Ljepoja
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2019. 04. 13. Field Trial CACT Cegléd, Magyar Pointer Club – páros: 1. hely, kitűnő (17 pont), CACT
bírók: Árvayné Komora Klára, Dr. Kiss Róbert
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2019. 04. 14. Field Trial CACT Cegléd, Magyar Pointer Club
szóló: 1. hely, kitűnő (18 pont), CACT
bírók: Bakó Zsuzsanna, Ladányi Zoltán
páros: 2. nagyon jó
bírók: Kovencz Orsolya, Vörös László
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2019. 04. 19. Field Trial CACT Sződ, Magyar Szetter és Pointer Club – szóló: 2. hely, nagyon jó (12 pont)
bírók: Jozef Pál, Noveczki Katalin
kiképző és vezető: Molnár Zsolt

2019. 04. 27. Medzinárodny Field Trial, Senkvice (Senkőc), Szlovákia- páros: 2. hely, nagyon jó (14 pont)
Slovensky Klub Pointrov a Setrov
kiképző és vezető: Molnár Zsolt


tenyészszemle:

Tenyésztésre javasolt (2015)


utódok:

Beauty Bloom Artegerd “Mila” – Fairy Hunter Aiden: Fairy Hunter “B” alom: 2018.05.27. (6 kan, 3 szuka):

Fairy Hunter Brave Soul
Fairy Hunter Brownie
Fairy Hunter Burning Flame
Fairy Hunter Bonfire Heart
Fairy Hunter Blackbird
Fairy Hunter Beacon of Glory
Fairy Hunter Bright Bijou
Fairy Hunter Banshee
Fairy Hunter Be my Beauty


törzskönyv:

Casafelice
Montadale
Corranroo
Connextion
Vanders Veracity Comallen Strike a Light with Spyfire
Taniswood Ruby Sunrise over Vanders
Corranroo Calypso Ambolero Royal Serenade
Wandawood Lilac Wine at Corranroo
Casafelice
Charollais
Vanders Venatic Legend at
Oldestone
Ardbraccan Gaelic Legend
Taniswood Ruby Sunrise over Vanders
Caispern Godita of Chaysett Comallen Strike a Light with Spyfire
Ardbraccan Dallin Dills
Artemis Bohemia Thalset United Spot’s Just Be Ruemadra Snow King Pallas Green Athena
Ruemadra Kittiwake
Autumnwood Silver Rose Lemuria Noble Stentor Of Autumnwood
Glennessa Matchmaker Of Autumnwood
Vanesa
Rysi- Wykrot
Rushfield Smudge Rushfield Grouse
Craigrua Reesha
Exclusive’s Velvet O’Gilli Adam
Pallas Green Athena

day1-10 img_1583 img_1516 img_3000